Авторизация
Логін:
Пароль:
 
Запамятати мене
Забули пароль?

matraskin

Автор блогу:
Всі рубрики (2)
Алкогольна залежність
0
На початковому етапі дуже складно зрозуміти, що людина страждає алкогольною залежністю. Навіть сам хворий не в змозі це розгледіти.

Виявити алкогольну залежність допоможуть лише деякі ознаки. Коли людина починає систематично випивати, він не може контролювати дозу, не може зупинитися вчасно. Колишні дози вже не приносять радості і ейфорії. Організм вимагає більшого. Виникає потреба частіше випивати. Алкоголіка мучать провали в пам'яті. Він абсолютно нічого не пам'ятає, що було напередодні. Така людина заперечує свою залежність від спиртного і не вірить своїм близьким.
Шафа-купе для дитячої кімнати
+1
При виборі меблям для дитячої кімнати основне значення мають міцність конструкції меблів і її безпеку. Конструкція має бути легкою, надійною, без гострих улов. Ці вимоги стосуються і шаф-купе. Пропозицій меблям для дитячої багато, і зробити вибір нелегко.

Дитя зростає, і кількість речей в його кімнаті неухильно зростає разом з ним. Спочатку це іграшки: від простих до складнішим, інструменти для творчості (фарби, кисті, альбоми, пластилін, глина, бісер і інше). Потрібно все більше і більше місця для зберігання цього багатства. На зміну іграм приходять заняття в школі, і актуальним стає питання про те, куди скласти багаточисельні підручники і зошити. А предмети гардероба, яких безліч, які також завжди мають бути на своєму місці? Ні у кого немає ні бажання, ні часу на довгий пошук потрібної речі або підручника.