Авторизация
Логін:
Пароль:
 
Запамятати мене
Забули пароль?

Алкогольна залежність

Автор:
Опубліковано: 2441 день назад (12 квітня 2012)
Блог: matraskin
Рубрика: Без рубрики
Редагувалося: 2 разів — останній 16 квітня 2012
0
Голосов: 0
На початковому етапі дуже складно зрозуміти, що людина страждає алкогольною залежністю. Навіть сам хворий не в змозі це розгледіти.

Виявити алкогольну залежність допоможуть лише деякі ознаки. Коли людина починає систематично випивати, він не може контролювати дозу, не може зупинитися вчасно. Колишні дози вже не приносять радості і ейфорії. Організм вимагає більшого. Виникає потреба частіше випивати. Алкоголіка мучать провали в пам'яті. Він абсолютно нічого не пам'ятає, що було напередодні. Така людина заперечує свою залежність від спиртного і не вірить своїм близьким.

З часом у алкоголіка зникає захисний рефлекс - блювота. Вона сигналізує про небезпеку отруєння організму етиловим спиртом, тим самим показуючи максимальну дозу спиртного для людини. З часом розвивається стійка потреба у випивці. Всі останні бажання відсовуються на останній план. Сповна нормальним стає стан сп'яніння, і пригнічувати потребу в спиртному стає неможливим.

Алкогольна залежність розвивається за такою схемою: фаза початкова, критична і хронічна. При початковій фазі спостерігається «затьмарення», сп'яніння і провали в пам'яті. Хворий постійно думає про випивку і може випивати «про запас». Свою провину усвідомлює, а ось розмов про це уникає. При критичній фазі людина прагне виправдати своє пияцтво. Стає агресивним, зарозумілим. Звинувачує всіх в своїй біді. Звільняється з постійної роботи і втрачає інтерес до того, що всьому оточує.

Ви є справжнім цінителем елітного алкоголю? Тоді вам напевно буде цікава дегустація коньяку професіоналами. На сайті ви навчитеся оцінювати напій богів на вигляд, запаху і взнаєте як визначати букет за смаком. При хронічній фазі відбувається розпад особи, помутніння пам'яті. Хворий починає пити сурогати алкоголю, одеколон і технічні спирти. Відбувається розвиток білої лихоманки, безпідставних страхів і інші психози.

Для лікування страждаючого алкоголізмом необхідно звертатися до висококваліфікованого фахівця - психіатра-нарколога. Саме він підбиратиме певне лікування.

Шафа-купе для дитячої кімнати
Basil # 16 квітня 2012 в 12:33 0
в наших странах очень актуально, хотя алкоголизм это просто дезертирство с поля боя за свою душу.