Авторизация
Логін:
Пароль:
 
Запамятати мене
Забули пароль?

Шафа-купе для дитячої кімнати

Автор:
Опубліковано: 2417 днів назад (1 квітня 2012)
Блог: matraskin
Рубрика: Без рубрики
Редагувалося: 3 разів — останній 1 квітня 2012
Настрій: серьозний
+1
Голосов: 1
При виборі меблям для дитячої кімнати основне значення мають міцність конструкції меблів і її безпеку. Конструкція має бути легкою, надійною, без гострих улов. Ці вимоги стосуються і шаф-купе. Пропозицій меблям для дитячої багато, і зробити вибір нелегко.

Дитя зростає, і кількість речей в його кімнаті неухильно зростає разом з ним. Спочатку це іграшки: від простих до складнішим, інструменти для творчості (фарби, кисті, альбоми, пластилін, глина, бісер і інше). Потрібно все більше і більше місця для зберігання цього багатства. На зміну іграм приходять заняття в школі, і актуальним стає питання про те, куди скласти багаточисельні підручники і зошити. А предмети гардероба, яких безліч, які також завжди мають бути на своєму місці? Ні у кого немає ні бажання, ні часу на довгий пошук потрібної речі або підручника.

Турботу про іграшки дошкільника і шкільному приладді учня візьме на себе шафу-купе на замовлення для дитячої кімнати.

Шафи-купе по індивідуальному замовленню вбудовуються в інтер'єр кімнати і мають розміри, відповідні розмірам приміщення. Полички для підручників і зошитів, ящики, полиці і штанги для одягу, відділення для іграшок – для кожної речі знайдеться у дитячій кімнаті для школяра своє місце. Відділення в шафі мають зручне розташування: дитя перед сном швидко наведе лад в кімнаті.

Для виготовлення дитячих шаф-купе використовується лише екологічно чистий матеріал. Він може бути природним або штучним.

Шафи-купе на замовлення виготовляються з врахуванням загального інтер'єру дитячої кімнати. Різноманітність матеріалів для декору шаф для дитячих кімнат, їх багата колірна гамма дозволяють створити шафи купе, який стане невід'ємним елементом дизайну приміщення. Затишок і комфорт – основні вимоги до кімнати дитяти, зробити кімнату затишною і комфортною допоможе придбання меблів на замовлення.
Алкогольна залежність
Теги: шафа, меблі